Oil filled plain bronze bush BNZ20-28-50
Part number : BNZ20-28-50
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ20-28-50 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 28 mm and a length of 50 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (2 days ago )
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Oil filled plain bronze bush - BNZ20-28-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ20-28-20
  • OUTSIDE DIAMETER
    28  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • WEIGHT
    98  G
Description