Oil filled plain bronze bush BNZ20-26-12
Part number : BNZ20-26-12
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ20-26-12 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 26 mm and a length of 12 mm. It is manufactured in .
  2 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 61804-2RS-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 61804-2RS-SKF
Oil filled plain bronze bush - BNZ20-26-15 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ20-26-15
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    12  MM
  • WEIGHT
    19  G
Description