Oil filled plain bronze bush BNZ20-25-28
Part number : BNZ20-25-28
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ20-25-28 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 25 mm and a length of 28 mm. It is manufactured in .
  11 parts in stock (16 hours ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
O-Ring seal - OR-20X2.65-NBR70 GEN
O-RING SEAL OR-20X2.65-NBR70
Oil filled plain bronze bush - AF202520 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AF202520
  • OUTSIDE DIAMETER
    25  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • WEIGHT
    33  G
Description