Oil filled plain bronze bush BNZ20-24-7
Part number : BNZ20-24-7
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ20-24-7 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 24 mm and a length of 7 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (4 days ago )
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Oil filled plain bronze bush - BNZ20-24-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ20-24-20
  • OUTSIDE DIAMETER
    24  MM
  • THICKNESS
    7  MM
  • WEIGHT
    8  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description