Oil filled plain bronze bush BNZ20-24-16
Part number : BNZ20-24-16
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ20-24-16 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 24 mm and a length of 16 mm. It is manufactured in .
  17 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ20-24-30 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ20-24-30
Rotary shaft seal - BB-20X31X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL BB-20X31X7-NBR
  • OUTSIDE DIAMETER
    24  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    16  G
Description