Oil filled plain bronze bush BNZ20-24-10
Part number : BNZ20-24-10
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ20-24-10 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 24 mm and a length of 10 mm. It is manufactured in .
  50+ parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-15X25X5-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-15X25X5-NBR
Oil filled plain bronze bush - BNZ20-24-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ20-24-20
  • OUTSIDE DIAMETER
    24  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    10  G
Description