Oil filled plain bronze bush BNZ18-24-28
Part number : BNZ18-24-28
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ18-24-28 Generic has an inside diameter of 18 mm, an outside diameter of 24 mm and a length of 28 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (3 days ago )
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Oil filled plain bronze bush - BNZ18-24-30 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ18-24-30
  • OUTSIDE DIAMETER
    24  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • WEIGHT
    38  G
Description