Oil filled plain bronze bush BNZ18-24-16
Part number : BNZ18-24-16
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ18-24-16 Generic has an inside diameter of 18 mm, an outside diameter of 24 mm and a length of 16 mm. It is manufactured in .
  19 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
O-Ring seal - OR-10X3-NBR70 GEN
O-RING SEAL OR-10X3-NBR70
Oil filled plain bronze bush - BMG18-24-18 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BMG18-24-18
  • OUTSIDE DIAMETER
    24  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    24  G
Description