Oil filled plain bronze bush BNZ18-23-28
Part number : BNZ18-23-28
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ18-23-28 Generic has an inside diameter of 18 mm, an outside diameter of 23 mm and a length of 28 mm. It is manufactured in .
  3 parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Axial needle roller - AXK2035 GEN
AXIAL NEEDLE ROLLER AXK2035
Oil filled plain bronze bush - BNZ18-23-23 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ18-23-23
  • OUTSIDE DIAMETER
    23  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • WEIGHT
    31  G
Description