Oil filled plain bronze bush BNZ16-22-30
Part number : BNZ16-22-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ16-22-30 Generic has an inside diameter of 16 mm, an outside diameter of 22 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  19 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6005-2RSH-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6005-2RSH-SKF
External circlip - CIRCLIP-EXT-25 GEN
EXTERNAL CIRCLIP CIRCLIP-EXT-25
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    37  G
Description