Oil filled plain bronze bush BNZ16-20-25
Part number : BNZ16-20-25
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ16-20-25 Generic has an inside diameter of 16 mm, an outside diameter of 20 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  29 parts in stock (1 day ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end DIN - AS013 GEN
ROD END DIN AS013
Oil filled plain bronze bush - BNZ16-20-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ16-20-20
  • OUTSIDE DIAMETER
    20  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    19  G
Description