Oil filled plain bronze bush BNZ15-22-20
Part number : BNZ15-22-20
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ15-22-20 Generic has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 22 mm and a length of 20 mm. It is manufactured in .
  3 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6202-2RSH-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6202-2RSH-SKF
Oil filled plain bronze bush - BMG15-22-30 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BMG15-22-30
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    28  G
Description