Oil filled plain bronze bush BNZ15-21-30
Part number : BNZ15-21-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ15-21-30 Generic has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 21 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  6 parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Grease - LGMT2-35G-SKF SKF
GREASE LGMT2-35G-SKF
Oil filled plain bronze bush - AF152125 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AF152125
  • OUTSIDE DIAMETER
    21  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    34  G
Description