Oil filled plain bronze bush BNZ15-20-10
Part number : BNZ15-20-10
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ15-20-10 Generic has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 20 mm and a length of 10 mm. It is manufactured in .
  8 parts in stock (1 day ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 16004 GEN
DEEP GROOVE BALL BEARING 16004
Oil filled plain bronze bush - AF202820 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AF202820
  • OUTSIDE DIAMETER
    20  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    10  G
Description