Oil filled plain bronze bush BNZ12-20-16
Part number : BNZ12-20-16
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ12-20-16 Generic has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 20 mm and a length of 16 mm. It is manufactured in .
  9 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ12-20-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ12-20-20
Castor bearing - 6001-2RS-RW6 GEN
Waterproof
CASTOR BEARING 6001-2RS-RW6
  • OUTSIDE DIAMETER
    20  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    22  G
Description