Oil filled plain bronze bush BNZ12-18-25
Part number : BNZ12-18-25
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ12-18-25 Generic has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 18 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  30 parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6004-SKF SKF
DEEP GROOVE BALL BEARING 6004-SKF
Oil filled plain bronze bush - BNZ22-25-40 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ22-25-40
  • OUTSIDE DIAMETER
    18  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    25  G
Description