Oil filled plain bronze bush BNZ12-18-15
Part number : BNZ12-18-15
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ12-18-15 Generic has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 18 mm and a length of 15 mm. It is manufactured in .
  21 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ10-14-15 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ10-14-15
Rod end GE - PB16-IKO IKO
ROD END GE PB16-IKO
  • OUTSIDE DIAMETER
    18  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    16  G
Description