Oil filled plain bronze bush BNZ12-15-18
Part number : BNZ12-15-18
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ12-15-18 Generic has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 15 mm and a length of 18 mm. It is manufactured in .
  6 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-25X40X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-25X40X7-NBR
Oil filled plain bronze bush - BNZ12-15-15 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ12-15-15
  • OUTSIDE DIAMETER
    15  MM
  • THICKNESS
    18  MM
  • WEIGHT
    8  G
Description