Oil filled plain bronze bush BNZ12-15-13
Part number : BNZ12-15-13
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ12-15-13 Generic has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 15 mm and a length of 13 mm. It is manufactured in .
  3 parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Replacement insert - UC208 GEN
REPLACEMENT INSERT UC208
Oil filled plain bronze bush - BNZ12-15-15 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ12-15-15
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    15  MM
  • THICKNESS
    13  MM
  • TYPE
    BNZ
  • WEIGHT
    6  G
Description