Oil filled plain bronze bush BNZ10-16-32
Part number : BNZ10-16-32
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ10-16-32 Generic has an inside diameter of 10 mm, an outside diameter of 16 mm and a length of 32 mm. It is manufactured in .
  20 parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end TSF - TSF008-C GEN
ROD END TSF TSF008-C
Oil filled plain bronze bush - BNZ8-16-18 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ8-16-18
  • OUTSIDE DIAMETER
    16  MM
  • THICKNESS
    32  MM
  • WEIGHT
    26  G
Description