Oil filled plain bronze bush BNZ10-15-12
Part number : BNZ10-15-12
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ10-15-12 Generic has an inside diameter of 10 mm, an outside diameter of 15 mm and a length of 12 mm. It is manufactured in .
  5 parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ10-15-15 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ10-15-15
Thrust ball bearing - S51102-INOX GEN
THRUST BALL BEARING S51102-INOX
  • OUTSIDE DIAMETER
    15  MM
  • THICKNESS
    12  MM
  • WEIGHT
    8  G
Description