Oil filled plain bronze bush BMS90-10-80
Part number : BMS90-10-80
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMS90-10-80 Generic has an inside diameter of 90 mm, an outside diameter of 10 mm and a length of 80 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (3 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    90  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    10  MM
  • THICKNESS
    80  MM
  • WEIGHT
    100  G
Description