Oil filled plain bronze bush BMS75-90-70
Part number : BMS75-90-70
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMS75-90-70 Generic has an inside diameter of 75 mm, an outside diameter of 90 mm and a length of 70 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (3 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    75  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    90  MM
  • THICKNESS
    70  MM
  • WEIGHT
    200  G
Description