Oil filled plain bronze bush BMG9-12-14
Part number : BMG9-12-14
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMG9-12-14 Generic has an inside diameter of 9 mm, an outside diameter of 12 mm and a length of 14 mm. It is manufactured in .
  41 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - AF091210 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AF091210
Threadlocker - FREIN-FILET-BLEU-5ML-LOCTITE LOCTITE
THREADLOCKER FREIN-FILET-BLEU-5ML-LOCTITE
  • INSIDE DIAMETER
    9  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    12  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • WEIGHT
    4  G
Description