Oil filled plain bronze bush BMG35-45-25
Part number : BMG35-45-25
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMG35-45-25 Generic has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 45 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  8 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OA-24.50X40X8.50-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OA-24.50X40X8.50-NBR
Oil filled plain bronze bush - BNZ35-45-50 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ35-45-50
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    45  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    97  G
Description