Oil filled plain bronze bush BMG25-30-20
Part number : BMG25-30-20
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMG25-30-20 Generic has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 30 mm and a length of 20 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (4 days ago )
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Oil filled plain bronze bush - AM253030 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AM253030
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    29  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description