Oil filled plain bronze bush BMG22-27-35
Part number : BMG22-27-35
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMG22-27-35 Generic has an inside diameter of 22 mm, an outside diameter of 27 mm and a length of 35 mm. It is manufactured in .
  17 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-22X38X8-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-22X38X8-NBR
Oil filled plain bronze bush - AF202732 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AF202732
  • OUTSIDE DIAMETER
    27  MM
  • THICKNESS
    35  MM
  • WEIGHT
    4  G
Description