Oil filled plain bronze bush BMF36-45-22
Part number : BMF36-45-22
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMF36-45-22 Generic has an inside diameter of 36 mm, an outside diameter of 45 mm and a length of 22 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Oil filled plain bronze bush - AF364545 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AF364545
  • INSIDE DIAMETER
    36  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    45  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • TYPE
    BMG
  • WEIGHT
    78  G
Description