Oil filled plain bronze bush BMF32-40-50
Part number : BMF32-40-50
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMF32-40-50 Generic has an inside diameter of 32 mm, an outside diameter of 40 mm and a length of 50 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Oil filled plain bronze bush - AF324032 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AF324032
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    32  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    40  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • TYPE
    BMF
  • WEIGHT
    152  G
  • PACKAGING
    1
Description