Oil filled plain bronze bush BMF22-27-28
Part number : BMF22-27-28
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMF22-27-28 Generic has an inside diameter of 22 mm, an outside diameter of 27 mm and a length of 28 mm. It is manufactured in .
  7 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Anti-vibration mount PM - PM4028-10 GEN
ANTI-VIBRATION MOUNT PM PM4028-10
Oil filled plain bronze bush - AF222722 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH AF222722
  • INSIDE DIAMETER
    22  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    27  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • WEIGHT
    36  G
Description