Oil filled plain bronze bush BMF12-15-25
Part number : BMF12-15-25
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMF12-15-25 Generic has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 15 mm and a length of 25 mm. It is manufactured in .
  27 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ12-15-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ12-15-20
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    15  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • TYPE
    BMF
  • WEIGHT
    10  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description